5 krokov k dokonalej vode


 

1.krok – ROZBOR VODY

V prvom rade je potrebné urobiť rozbor vody, či už ide o domácnosť, alebo priemysel. Zistíte, aký problém s vašou vodou je potrebné vyriešiť. Následne po úprave si zase môžete overiť jej účinnosť. Vieme Vám zabezpečiť orientačný rozbor vody, rozbor v certifikovanom laboratóriu alebo na RÚVZ (hygiena).  V prípade že využívate  obecný vodovod, rozbor nájdete na stránke vašej vodárenskej spoločnosti.

Ako získať rozbor vody nájdete tu

2. krok – URČENIE PROBLÉMU

Rozbor vody určí, ktoré parametre nespĺňajú normu a ohrozujú vaše zdravie. Sú tu však aj parametre, ktoré normu spĺňajú, spôsobujú ale problémy, ako napr. tvrdosť vody, chlór vo vode, mechanické nečistoty rôzneho pôvodu. Radi Vám ZDARMA poskytneme konzultáciu a obhliadku. Zavolajte nám, alebo napíšte.

3. krok – VÝBER FILTRA ALEBO ZARIADENIA

Na obrázku môžete vidieť, aké sú možné riešenia. Všetko samozrejme závisí od zdroja vody, daného problému a  Vašich predstáv a potrieb.

5 krokov k dokonalej vode

4. krok – ODBORNÉ PORADENSTVO

V prípade potreby Vám zabezpečíme ROZBOR VODY a vypracujeme CENOVÚ PONUKU a TECHNOLOGICKÝ PLÁN.

5. krok – MONTÁŽ A SERVIS

Zabezpečíme Vám kompletný servis a montáž kvalifikovaným technikom za poplatok. Niektoré jednoduché zariadenia si môže zákazník namontovať aj sám. Každé zariadenie obsahuje návod na inštaláciu a používanie.